Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Informacje ogólne

2022-04-19 20:04:24
W szpitalu w Łęcznej można skorzystać z pakietu badań wykonywanych w ramach programu „Profilaktyka 40 Plus”. Jest on skierowany do osób urodzonych przed 1980 rokiem. Każdy kto ukończył 40 lat może skorzystać z badań diagnostycznych w formie pakietów, które zostały przygotowane oddzielnie dla kobiet i mężczyzn oraz pakietu wspólnego.
- Program realizujemy od listopada ubiegłego roku. Do tej pory, czyli do końca marca 2022 roku skorzystało z niego około 70 osób – informuje dyrektor SPZOZ Krzysztof Bojarski. – By ułatwić pacjentom, mieszkańcom naszego powiatu skorzystanie z pakietów badań uruchomiliśmy biuro projektu. Mieści się ono w pokoju nr. 4 na parterze szpitala. Zachęcam do badań.
Program będzie realizowany do 30 czerwca br.

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2023 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stron krakówprojektowanie stron kraków