Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Sprzęt do ratowania życia do dyspozycji pacjentów

2018-09-13 07:08:15

Sprzęt ratujący życie i zdrowie pacjentów trafił już do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Został zakupiony w ramach Projektu „Doposażenie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Samodzielnego Szpitala Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Łęcznej”. Wartość Projektu wynosi 2 081 125,21 zł, z czego dofinansowanie z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko to 1768851,87 zł.

Realizacja Projektu rozpoczęła się w styczniu 2018 r. Kolejne miesiące potrzebne były na przeprowadzenie procedur przetargowych, wyłonienie dostawców i zakupy.
Oficjalny termin zakończenia projektu upłynie z końcem października br. ale już teraz sprzęt pozyskany w ramach Projektu służy pacjentom. Są to m.in. pompy infuzyjne, defibrylatory, łóżka z wybudowaną wagą, kardiomonitory, aparat usg z zestawem sond czy aparat rtg z ramieniem C, mobilny aparat do znieczulenia.
W ramach Projektu, Szpitalny Oddział Ratunkowy został także wyposażony w nowe oświetlenie LED i system informatyczny.

Galeria

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2023 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stron warszawaprojektowanie stron warszawa