Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Zbadaj się! Nie musisz umierać za wcześnie!

2018-05-10 23:21:41

Szpital w Łęcznej rozpoczął realizację Programu wczesnego wykrywania nowotworów jelita grubego. Z bezpłatnych badań skorzystać mogą mieszkańcy powiatu łęczyńskiego, lubelskiego, lubartowskiego, świdnickiego. Program skierowany jest do osób aktywnych zawodowo, pracujących, bezrobotnych i poszukujących pracy w wieku od 50 do 65 lat. Osoby młodsze mogą się zbadać, jeśli w rodzinie ktoś chorował na raka jelita grubego.

- Chcemy, by z tego Programu skorzystało jak najwięcej osób, więc staraliśmy się wyeliminować to, co może być przeszkodą - mówi dyr. SPZOZ Krzysztof Bojarski. - Dlatego badania będą wykonywane w znieczuleniu, terminy zostały ustalone tak, by osoby pracujące mogły z nich skorzystać, a osobom z terenów wiejskich zwracamy koszty dojazdu. A co najważniejsze oddajemy do Państwa dyspozycji zespół doświadczonych specjalistów.
Masz pytanie, masz wątpliwości – przyjdź lub zadzwoń!
Zapraszamy do Biura Ośrodka Programu Badań Przesiewowych
w SPZOZ w Łęcznej – pokój A040 (parter),
tel. 81 752 63 61 w g 8.00-15.00;
mail: profilaktyka@spzoz.powiatleczynski.pl

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2023 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

tworzenie stron internetowychtworzenie stron internetowych