Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Aktualności

RSS

Zmarł Czesław Popik, były dyrektor szpitala w Łęcznej

Dr med. Czesław Popik, urodził się w Niedziałowicach w pow. chełmskim w 1925 roku, zmarł 1 stycznia 2018 r. Był specjalistą chorób wewnętrznych, medycyny przemysłowej, organizacji ochrony zdrowia. Życie zawodowe związał z placówkami służy zdrowia. W latach 60. i 70 m.in. kierował przychodnią w Szpitalu Wojskowym, był dyrektorem Wojewódzkiej Przychodnią Przemysłowej, ZOZ i Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Lublinie. W latach 1983-85 pełnił funkcję dyrektora szpitala w Łęcznej, wtedy działającego pod szyldem Górniczego Zespołu Opieki Zdrowotnej.

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

serwisy internetoweserwisy internetowe