Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Aktualności

RSS

Remont szpitalnej przychodni, ale leczymy non stop!

W poniedziałek 27 listopada br. rozpocznie się remont części przychodni w SPZOZ w Łęcznej. Poradnie jednak będą działać zgodnie z planem, a rejestracja zostanie przeniesiona w inną część holu. Ale uwaga! W czasie remontu nie będzie można dotrzeć tam głównym wejściem szpitalnym.

Przez dwa tygodnie (bo tyle ma trwać remont) pacjenci poradni będą musieli korzystać z klatki schodowej za Ambulatorium, gdzie świadczona jest opieka zdrowotna w czasie świąt i godzin nocnych. Osoby niepełnosprawne będą mogły korzystać z windy szpitalnej i z przejścia przez Kaplicę. Nowe drogi do przychodni zostaną oznakowana tak, by każdy pacjent mógł trafić do rejestracji czy poradni bez większych problemów.
I jeszcze jedna ważna informacja. Laboratorium szpitalne pozostaje na swoim miejscu – na I piętrze, obok windy. Tutaj będzie odbywała się rejestracja pacjentów i badania diagnostyczne.
Za utrudnienia i problemy związane z pracami remontowymi przepraszamy naszych pacjentów.

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

tworzenie stron wwwtworzenie stron www