Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Aktualności

RSS

Doktor Ryszard Mądry konsultantem wojewódzkim

Dr n. med. Ryszard Mądry został powołany przez wojewodę lubelskiego na stanowisko konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie chirurgii plastycznej. Jego kadencja rozpoczęła się 1 października 2017 r. i potrwa 5 lat.

Doktor R. Mądry jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń oraz Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran. Ukończył Wydział Lekarski Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi w 1998 roku, a staże odbywał w klinikach w Krakowie i Warszawie oraz w szpitalach w Austrii i USA.
Od 2009 r. dr R. Mądry związany jest z Łęczną, gdzie pracuje we Wschodnim Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej.
Nominacja sprzed kilku dni oznacza, że szpital łęczyński ma już dwóch konsultantów w dziedzinie chirurgii plastycznej. Konsultantem krajowym jest bowiem prof. Jerzy Strużyna, lekarz koordynujący WCLOiChR, a jego zastępca dr Ryszard Mądry został właśnie konsultantem wojewódzkim.
.

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

tworzenie strontworzenie stron