Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Aktualności

RSS

Szpital wśród Orłów Tygodnika Wprost

SPZOZ w Łęcznej został wyróżniony tytułem „Orła Wprost 2017”. Gala rozdania nagród odbyła się 28 czerwca br. w Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie.

Szpital w Łęcznej reprezentowała Liliana Grzesiuk, która odebrała dyplom za projekt „Transgraniczne współdziałanie na rzecz zapobiegania i leczenia ciężkich przypadków oparzeń na pograniczu polsko-ukraińskim”. Był on realizowany w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska- Białoruś - Ukraina 2007-2013. Dzięki projektowi powstał m.in. Dziecięcy Oddziała Oparzeń w Łęcznej.
„Orły Wprost 2017” – to druga edycja plebiscytu, który organizuje redakcja tygodnika „Wprost”. Nagradzane są firmy, samorządy oraz wybitne osobowości danego regionu, które wnoszą szczególny wkład w rozwój polskiej gospodarki. Plebiscyt ma charakter ogólnopolski i odbywa się pod honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju.

Galeria

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

tworzenie strontworzenie stron