Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Aktualności

RSS

Uwaga na spółkę z Katowic, która zbiera pieniądze dla szpitala

Spółka z o. o. Spełniamy marzenia z Katowic próbuje zbierać pieniądze na pomoc dla szpitala wśród łęczyńskich przedsiębiorców. Takie sygnały dotarły do władz SP ZOZ w Łęcznej, które apelują do firm, by z bardzo dużą ostrożnością traktowały takie prośby i zbiórki.

Katowicka spółka Spełniamy Marzenia zwróciła się do SP ZOZ w Łęcznej z deklaracją pomocy. Nie informując dyrekcji, już na początku marca katowicka firma przekazała dary o wartości ok. 300 zł bezpośrednio na Oddział Oparzeń dla Dzieci. Były to gry planszowe, ręczniki, poduszki. Jak się okazało nie był to jednak koniec tej sprawy. Teraz spółka powołując się na współpracę ze szpitalem próbuje pozyskać fundusze od przedsiębiorców. Robi to telefonicznie i zapowiada, że pieniądze będą odbierane przez kuriera. Takie informacje dotarły do dyrekcji szpitala. - Uważamy takie działania za nieetyczne i dlatego prezenty, które otrzymaliśmy od spółki zostaną jej zwrócone. Informuję też naszych przedsiębiorców, że szpital nie wyrażał zgody na zbiórkę pieniędzy i nic o takim procederze nie wiedział – stwierdził dyr. SP ZOZ Krzysztof Bojarski.
O sprawie poinformowana została policja.

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

agencja interaktywnaagencja interaktywna