Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Aktualności

RSS

Szlachetne paczki od pracowników szpitala

12 grudnia odbył się finał Szlachetnej Paczki 2015. Tradycyjnie już pracownicy szpitala przyłączyli się do akcji i przygotowali paczki dla dwóch rodzin z Łęcznej.

Nad zbiórką darów oraz pieniędzy czuwały pracownice z Działu Administracji SPZOZ – p. Kasia i p. Anetka. Na kilka dni pomieszczenia administracyjne zamieniły się w mini magazyn. Trafiało tu wszystko, co znalazło się na liście potrzeb wybranych rodzin, przede wszystkim była to odzież, artykuły spożywcze, ale także artykuły gospodarstwa domowego, łóżeczko. Czego nie dostarczyli darczyńcy zostało zakupione za zebrane pieniądze. Bo, jak oceniły panie z administracji, zebrana kwota była zdecydowanie większa niż rok temu.

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

sklepy internetowesklepy internetowe