Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Aktualności

RSS

Piętnastu jubilatów z dyplomami i gratulacjami

Przepracowali co najmniej 20 lat, niektórzy nawet 40 lat. Taki staż pracy w SPZOZ w Łęcznej jest okazją do spotkań, życzeń i gratulacji.

Decyzję o tzw. „jubileuszówkach” podjęła obecna dyrekcja szpitala wspólnie ze związkami zawodowymi kilka lat temu. Dzięki temu osoby, które mają 20,25,30,35 lub 40 lat stażu pracy otrzymują gratyfikację pieniężną. Spotykają się też na wspólnej uroczystości. Tak było i tym razem – 20 maja 2015 r. Pracownicy – jubilaci otrzymali dyplomy i gratulacje od dyrektora SPZOZ w Łęcznej Piotra Rybaka. Były życzenia, pamiątkowe zdjęcie i wspomnienia. Bo mając 30 czy 40 lat pracy za sobą pamięta się sporo. Dawne czasy działalności pod szyldem ZOZ Świdnik, potem ZOZ Lublin, współpracę z Bogdanką pamięta p. Maria z Działu Administracji. Wtedy szpitala w Łęcznej jeszcze nie było, a chorych leczono w Jaszczowie. Inni wspominali dawnych dyrektorów i główne księgowe. Nikt nie miał wątpliwości, że wiele się zmieniło przez te cztery dekady. Potwierdził to dyr. Piotr Rybak podając dane liczbowe z ostatnich lat. W 2007 roku w Łęcznej pracowało 270 osób, a obecnie zatrudnionych jest 540 pracowników.
Ale nie wszyscy w gronie Jubilatów związani byli zawsze zawodowo z Łęczną. Pani Basia ma na swoim koncie 35 lat pracy, a do Łęcznej dojeżdża od 5 lat. – Jak jest dobra atmosfera w pracy, to odległości nie mają znaczenia – stwierdziła. I dodała: – A „jubileuszówkę” otrzymałam pierwszy raz w życiu…

Galeria

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stron internetowychprojektowanie stron internetowych