Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Aktualności

RSS

Dziecięcy chirurdzy plastyczni przyjmują w Łęcznej

W poradni - dr Margareta Budner z małą pacjentką Rodzice z dziećmi z naszego regionu nie muszą już jeździć do Warszawy, by uzyskać poradę w zakresie chirurgii plastycznej. Teraz pacjenci z innych województw przyjeżdżają do Łęcznej, gdzie od ubiegłego roku wykonywane są zabiegi rekonstrukcyjne, a od stycznia br. działa Poradnia Chirurgii Plastycznej dla małych pacjentów.

Poza kontynuacją leczenia, specjaliści pracujący w poradni udzielają porad i kwalifikują do zabiegów przeprowadzanych we Wschodnim Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Łęcznej.
Leczone są tu dzieci:
- z wadami twarzoczaszki, w tym z rozszczepami wargi i podniebienia, szczelinami twarzy, wyroślami przedusznymi, makrostomią, sekwencją Pierre-Robin, macroglossią, wadami uszu i innymi,
- naczyniakami powłok ciała,
- znamionami barwnikowymi (w tym ze znamionami olbrzymimi) oraz innymi zmianami skórnymi,
- wadami kończyn (syndaktylia, polidaktylia i inne),
- zmianami pooparzeniowymi i pourazowymi,
- ginekomastią,
- urazami kończyn górnych.
Do Poradni Chirurgii Plastycznej wymagane jest skierowanie od lekarza rodzinnego lub prowadzącego. W poradni dziecięcej przyjmuje dr n. med. Margareta Budner oraz lek. med. Magdalena Bugaj. Poradnia dla dzieci czynna jest czwartki w godz.
9.00-12.00. Telefon do rejestracji: 81 752 62 00 od godz. 9.00.


Galeria

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

tworzenie stron krakówtworzenie stron kraków