Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Aktualności

RSS

Jubilaci mieli swoje święto

Trzydzieści trzy osoby odebrały dyplomy i gratulacje od dyrektora SPZOZ w Łęcznej Piotra Rybaka. Okazją stał się Jubileusz 20,25, 30 i 35 lat pracy. Były podziękowania i życzenia. Spotkanie odbyło się 13 listopada 2014 r. Takie wspólne Jubileusze w szpitalu organizowane są od ośmiu lat.

Jak zwykle przy okazji takich uroczystości nie zabrakło wspomnień o minionych latach, dyrektorach, dawnym obiekcie szpitalnym w Jaszczowie, w którym kilka Jubilatek rozpoczynało swoją pierwszą pracę. Było to ponad trzydzieści lat temu i już wtedy mówiło się o budowie nowego szpitala. - Dobrze pamiętam makietę obiektu, którą pokazał mi go wtedy ówczesny dyrektor Popik – opowiada Pani Barbara Zając – pielęgniarka koordynująca jedna z Jubilatek, która ma za sobą 35 lat pracy. - To był taki klockowaty, zwyczajny budynek, nie taki jak teraz ten nasz…
SPZOZ obecnie nie użytkuje Jaszczowa ma jednak konkretne plany z nim związane. Jak powiedział na spotkaniu dyrektor Piotr Rybak, Jaszczów zostanie odbudowany, projekt już jest, a powstać ma tam kiedyś ZOL. Nie jest to zabytek, ale z konserwatorem zostało uzgodnione, że jego bryła i zewnętrzny wygląd zostanie zachowany.

Galeria

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stron warszawaprojektowanie stron warszawa