Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Aktualności

RSS

Umowa o współpracy z Grupą Azoty

Szpital z Krakowa, Tarnowa i Łęcznej oraz Grupa Azoty S.A. podpisały 17 września umowę o współpracy. Jej celem jest polepszenie standardów leczenia i rehabilitacji pacjentów z oparzeniami.

- Nasz szpital od lat współpracuje z Azotami w Puławach, a ta umowa konkretyzuje zakres współpracy i rozszerzona ją o inne podmioty wchodzące w skład Grupy Azoty. Oprócz Puław jest to także Tarnów, zakład Police, Kędzierzyn i Siarkopol – wyjaśnia Piotr Rybak, dyrektor SPZOZ w Łęcznej, który popisał umowę w imieniu szpitala.

Projekt obejmuje trzy obszary: kompleksowe szkolenia, zapewnienie wysokiej klasy sprzętu medycznego oraz program badań naukowych, badawczych i rozwojowych. W szpitalach przeprowadzone zostaną szkolenia i programy badawcze. Kolejnym krokiem będzie wdrożenie systemu wymiany doświadczeń z innymi krajowymi i zagranicznymi jednostkami opieki zdrowotnej w zakresie leczenia oparzeń i rehabilitacji. Takie systemowe podejście do medycyny ratunkowej zagwarantuje, że wykwalifikowani specjaliści, przy użyciu narzędzi medycznych nowej generacji będą w stanie skutecznie leczyć i rehabilitować pacjentów, w tym pracowników Grupy Azoty, którzy ulegną wypadkom w miejscu pracy.

Uroczyste podpisanie umowy o współpracy pomiędzy Grupą Azoty S.A., Grupą Azoty Puławy, Grupą Azoty Police, Grupą Azoty Kędzierzyn S.A., Grupą Azoty Siarkopol a Szpitalem Wojewódzkim im. św. Łukasza w Tarnowie, Szpitalem Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie oraz Samodzielnym Publicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej w Łęcznej odbyło się w Willi Kwiatkowskiego w Tarnowie.

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2019 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

tworzenie stron krakówtworzenie stron kraków